אצטדיונים בלונדון

לונדון היא ביתם של כמה מהאצטדיונים האייקונים וההיסטוריים ביותר בעולם. האצטדיונים בלונדון הללו לא רק מארחים כמה מאירועי הספורט הגדולים והחשובים ביותר, אלא הם גם פלאים אדריכליים, המציגים כמה מהעיצובים החדשניים והמיוחדים ביותר. אצטדיוני כדורגל ועד מגרשי רוגבי וקריקט, ללונדון יש שפע של מקומות לבחירה.

 

אחד האצטדיונים המפורסמים בלונדון הוא אצטדיון וומבלי. המקום האייקוני הזה הוא הבית של נבחרת אנגליה בכדורגל וגמר הגביע האנגלי. יש לו קיבולת של 90,000 אנשים והוא ידוע בקשת האיקונית שלו שנראית מקילומטרים. הוא נבנה מחדש בשנת 2007 והוא אחד האצטדיונים המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית בעולם, הכולל מתקנים ושירותים חדישים.

אצטדיון כדורגל מפורסם נוסף בלונדון הוא אצטדיון האמירויות. האצטדיון הזה הוא הבית של מועדון הכדורגל ארסנל והוא יכול להכיל 60,000 אוהדים. הוא ידוע בארכיטקטורה המהודרת והמודרנית שלו, והוא מציע נוף נהדר של המגרש מכל מושב באצטדיון. האצטדיון מתהדר גם במגוון אפשרויות אוכל ושתייה, כמו גם מוזיאון המוקדש להיסטוריה של המועדון.

אצטדיון טוויקנהאם הוא אחד האצטדיונים המפורסמים ביותר בבריטניה עבור רוגבי. זה הבית של קבוצת הרוגבי האנגלית והוא נחשב לאחד האצטדיונים הטובים בעולם לרוגבי. יש לו קיבולת של 82,000 אנשים והוא ידוע באווירה הנהדרת שלו במהלך משחקים. הוא כולל גם מוזיאון המוקדש להיסטוריה של רוגבי והוא פתוח למבקרים כל השנה.

מגרש הקריקט לורד, הידוע גם בשם "בית הקריקט", הוא מגרש קריקט היסטורי בלונדון. זה הבית של מועדון קריקט מרילבון והוא נחשב לאחד ממגרשי הקריקט האייקוניים בעולם. הקרקע הייתה בשימוש מאז 1814 והיא כוללת מגוון דוכנים, כולל הביתן המפורסם. המבקרים יכולים גם לערוך סיור בשטח וללמוד על ההיסטוריה של הקריקט.

אצטדיון לונדון, הידוע בעבר בשם האצטדיון האולימפי, הוא אצטדיון אייקוני נוסף הממוקם בלונדון. האצטדיון נבנה לקראת המשחקים האולימפיים 2012 וכעת הוא ביתו של מועדון הכדורגל ווסטהאם יונייטד. הוא יכול להכיל עד 60,000 מאווררים והוא ידוע בעיצוב הייחודי שלו, הכולל מבנה פלדה וזכוכית בולט. האצטדיון כולל גם מגוון שירותים, לרבות מגוון אפשרויות אוכל ושתייה.

לסיכום, לונדון היא ביתה של כמה מהאצטדיונים האיקוניים וההיסטוריים ביותר בעולם. מאצטדיון וומבלי האייקוני לאצטדיון האמירויות המודרני, ומגרש הקריקט ההיסטורי של לורד, המקומות האלה מציעים מגוון רחב של חוויות לחובבי ספורט וחובבי אדריכלות כאחד. עם מתקנים חדישים, נופים נהדרים של המגרש, ומגוון אפשרויות אוכל ושתייה, האצטדיונים הללו הם ביקור חובה לכל אדם בלונדון. אז, בין אם אתם חובבי ספורט או סתם מחפשים מקום מעניין לבקר בו, האצטדיונים של לונדון בטוח ירשימו.

Booking.com

קבוצות מומלצות

לונדון - מסלולים המלצות וקופונים

דילים מיוחדים לאתר לונדונר

Booking.com