הבדל בין סוגי הטיסות ללונדון

לפני שנצלול (או נמריא) אל הטיסות ללונדון הנה הבהרה למי מיועד מאמר זה. אם אתם זוג צעיר, רווקים, או זוג פנסיונרים שלא זקוקים ליותר מזוג מכנסיים על הרגליים ומה שחשוב לכם הוא הטיול ופחות הדרך להגיע לשם. ננסה לעזור לכם לקבל החלטה שקולה שתחסוך לכם לא מעט כסף אבל תביא אתכם בריאים שלמים ולא מרוטי עצבים אל לונדון.

הדרך המוכרת לחסוך במחיר הן טיסות לואו-קוסט או בעברית: טיסות חֶסך. לא מספיק רק לדעת איפה להזמין, לא פחות חשוב לדעת מתי להזמין. על מנת לשלם מחירים נמוכים כדאי להזמין כמה שיותר זמן מראש, ולא לחכות למבצעים של הדקה התשעים. קיים בכל עונות השנה. מתאים עבור: לקוחות שרוצים לחסוך כסף ולהיערך לטיסה מראש, ושלא זקוקים לשאת מטען. החברות הבולטות הן Easyjet וAir Berlin, אבל יש עוד חברות רבות.

אפשרות נוספת היא טיסה בחברת צ'רטר או בעברית: חברת שֶׂכֶר. אלו הן טיסות שמתנהלות על ידי חברות התעופה המוצעוּת לצד הטיסות הסדירות. טיסות אלה זולות יותר מטיסות רגילות, אלו הן טיסות שכדאי להתעדכן בהן ברגע האחרון. מועד הטיסה והמחירים משתנה כל הזמן, לחברה אין אחריות על שינויים בלוח הזמנים. הטיסות נפוצות בעיקר בעונת התיירות וליעדים תיירותיים. מתאים עבור: לקוחות ספונטניים שרוצים לחסוך כסף. כמעט כל החברות מפעילות טיסות צ'רטר ללונדון (אגב, ביניהן גם ארקיע הישראלית).

האפשרות האחרונה היא טיסות עם עצירת ביניים. הוספת יעדי ביניים מורידה כמובן את המחיר, אבל דורשת כמובן סבלנות ונכונות לעצור ביעדים השונים. היתרון הוא שבניגוד לטיסות לואו-קוסט או צ'רטר הן טיסות רגילות לכל דבר; יעדים קבועים; מזוודות כלולות במחיר. מתאים עבור: לקוחות שרוצים לחסוך כסף, בעלי מטען לנשיאה. גם כאן יש חברות רבות טיסות עם "קונקשיין" כמו לופטהנזה, טורקיש אירליינס ועוד.

מקווים שעזרנו לכם להחליט איזו טיסה עונה על הצרכים שלכם, כל הדרך ללונדון היפהפייה!