היי, ביקרתי בלונדון!

טוב , אז ביקרתי בלונדון המהממת למשך 6 ימים (לא פעם ראשונה) ואשמח לתת כמה המלצות מנקודת המבט שלי…

1. הרבה יצאו נגד מלון רויאל נשיונל, פחות מבינה , הוא ממוקם במרכז, ליד תחנת טיוב מרכזית וחוץ מלישון מי במלון בכלל? החברה מהקבלה היו אדיבים.
יש ממש ליד בית קפה בכיכר ראסל מדהים! קפה טעים! והאווירה בו מיוחדת…
2. ממליצה בחום על רשת לאון של אוכל כולל טורטיה מטורפת עם פלאפל בטעם מדהים 😍
3. פרימארק הבירה הישראלית.. הסניף בטוטנאם קורט מדהים ! מומלץ לבוא בבוקר. פעם אחת באתי אחהצ לא נשמתי. לא עושה את הטעות הזו יותר.
4. קמדן- היינו שם בשוק מבחינת בגדים זולים ומיוחדים כאלה שאין בארץ. גם המחירים בהתאם (התבאסתי ממש שסגרו את הסניף של אלדו סייל יותר) פאונדלנד- וכל מילה נוספת מיותרת- הכל בפאונד שוקולדים, דברים לבית, משקפי ראיה , תחפושות לפורים! חנות מ-ט-ו-ר-פ-ת על רחוב קמבדן!
5. קובנט גארדן המקום הכי קסום לטעמי בלונדון , האווירה, המסעדות האנשים. אין קסם כזה.
6. נוטינג היל- רדו בתחנת הטיוב של נוטינג היל תתקדמו טיפה לכיוון החנויות.. יש שם חנות של הכל ב5 פאונד נעליים, בגדים, תיקים , שעונים. חנות מדהימה 😍כל האיזור הזה בכלל מושלם.
7. אלאדין מקסים הלכתי להקרנת צהריים, מודה שטיפה מעייף אבל זה חוויה ..קניתי יום לפני בלאסר סקרר וזה עלה לי 25 פאונד לחלק האחרון אבל ראו מעולה..
8. נקרעה לי המזוודה מרוב לחץ וממליצה לקנות מזוודה בפרי מארק למי שבא בלי. קניתי שם מזוודה ענקית קשיחה פלוס טרולי קטנה ב42 פאונד הגדולה +10 הקטנה.. יצאתי בזול
9. תעשו סיבוב בסופרים ותראו את המחירים הזולים!
10. פיצה האט יש בופה בשעות הצהריים של פיצה ללא הגבלה +שתייה לא ההגבלה+סלטים +פסטה ללא הגבלה ב10 פאונד!

אז זהו בגדול, היה מדהים ומהמם. אם אני צריכה לבחור נקודה אחת שקצת פספסתי היא אולי ביקור בסיור של הארי פוטר. אני אוהבת מאוד את הספרים אבל כשרציתי להזמין, כבר נגמרו המקומות. שמעתי שהביקור שם היה השיא עבור לא מעט, אני גדלתי על הספרים ומעניין אותי לראות את זה בעיניים. בפעם הבאה:-)

Booking.com

קבוצות מומלצות

לונדון - מסלולים המלצות וקופונים

דילים מיוחדים לאתר לונדונר

Booking.com