לוקחים את הילדים ללונדון!

 

לוקחים את הילדים ללונדון! הילדים כבר גדלו והחלטתם להעניק להם חוויה שהם יזכרו לפחות עד ה"טיול שאחרי הצבא". די ברור שאחד היעדים הכי מזמינים, צבעוניים ותרבותיים הוא לונדון. אומנם לונדון מתאימה לכל גיל אבל באמת שאין עיר בעולם שמתקרבת במגוון הבלתי נגמר שלה כמו בירת אנגליה. זו גם אגב הזדמנות, עבורכם המבוגרים לחוות מעט שוב את הנאת הילדות (אם בכלל הייתם בתור ילדים בעיר הזו).

אז קדימה.

הבטוח: האטרקציה שאולי הכי מוכרת בלונדון היא ארמון בקינגהאם. זהו אחד מסמלי השלטון הבולטים של הממלכה הבריטית. עבור ילדים שיאו של האירוע הוא בהחלפת המשמרות: בקיץ מדי יום ב11:30 ובחורף מדי יומיים באותה השעה. הצעידה נמשכת כחצי שעה והמשמרת המחליפה מתחילה את צעדתה מארמון סנט ג'יימס. הצפייה חינם. לא מומלץ להיכנס לחדרים המלכותיים (המותרים לכניסה) בתוך הארמון, הם יפים מאוד, אבל המחיר יקר וכנראה שלילדים לא תהיה סבלנות לכל החדרים. כתובת: Buckingham Palace, London SW1A

המפחיד: הצינוק של לונדון. מתאים בעיקר לילדות וילדים אמיצים. הוא יציג לכם את הצד הפחות מוכר של לונדון. את ההיסטוריה האפלה של העיר. מה תקבלו? זוועות, אימה ומזימות שנרקמו בעיר. גם אם אתם הורים שחוששים מהלב הרך של הילדים אתם חייבים להודות שזו הזדמנות לדבר עם הילדים על רגעים פחות טובים בהיסטוריה. בקיצור: סוג של מוזיאון אימה. אפשר לשלב את הכרטיס למוזיאון עם אטרקציות נוספות כמו מוזיאון מאדאם טוסו ואפילו שיט על התמזה. כתובת: County Hall, Westminster Bridge Road, London SE1. מחירים: ילדים עד גיל 15 – 20 פאונד, מבוגרים – 25 פאונד.

הנוסטלגי: מוזיאון הילדוּת. גם המבוגרים ייהנו מאוד לראות חפצי ילדוּת ממאות קודמות, שאת חלקם גם הם לא יכירו. במוזיאון יש אוסף פריטים מגוון ועתיק מאוד של משחקים עתיקים כמו בובות מכאניות ובתי בובות עתיקים; כסאות אוכל לילדים מעץ; בקבוקי האכלה לילדים מקרמיקה ועוד. כתובת: Cambridge Heath Rd, London E2 9PA, UK. מחירים: הכניסה חינם.

יש עוד אינספור מקומות מתאימים לילדים. מתחם הלגו- לנד הממוקם בעיירה וינדזור המציג תערוכה מיניאטורית של אתרים שונים בלונדון, ואפילו יש בו מתקני מים; האקווריום הבלתי נשכח של לונדון שיש בו למעלה מ2 מיליון ליטר מים ו500 זנים של אלפי יצורי ים. יאללה, לוקחים את הילדים ללונדון!

 

 

 

Booking.com

קבוצות מומלצות

לונדון - מסלולים המלצות וקופונים

דילים מיוחדים לאתר לונדונר

Booking.com