50 שנים של גאווה לונדונית: חוגגים עם הקהילה הגאה בלונדון

בחודש פברואר העיר לונדון מציינת אירוע מיוחד, חמישים שנים לשחרור המיני של הקהילה הגאה בלונדון שזכתה להכרה ראשונה ב1968.

מי היה מאמין שלפני חמישים שנה יחסים חד-מיניים נחשבו לעבירה פלילית שיכלה לסבך אתכם במאסר; שהיה צורך להפגין על זכויות בסיסיות; שלא ניתן היה להתחתן זה עם זה או זו עם זו. הגענו לרגע המרגש שבו מערכות יחסים לא נאסרות רק בגלל מין המאוהב או המאוהבת. לא חסרות סיבות לחגוג אבל תודו שזו אחת מצוינת.

יאללה, וודג'ים בואו נצא לדרך.

לונדון הוורודה

את החגיגות שלנו בלונדון נתחיל במדריך עדכני לשנת 2018 שכולל את ליין המסיבות המטורף והברים שבהם תוכלו להרטיב את הגרון+סיקור מיוחד של האירועים הכי חשובים בלוח השנה הוורוד. נתחיל כמובן בסוהו הידוע כגיי פרינדלי ומשם נתקדם להופעות מפרפרות חדרים של דראגים צבעוניים וססגוניים.

נכיר לכם מקומות בהם תוכלו לנגב חומוס ובמקביל לשטוף את העיניים בלירדים חתיכים במיוחד; איפה נשמע מוסיקה אלקטרונית ונשב על ספת אמבטיה. אי אפשר גם בלי הדראגיסטית ג'ודי הארש האחת והיחידה.

תודלקתם? נמשיך הלאה.

נמשיך למפגש סוער בשכונות הצבעוניות של לונדון ונבקר בבתי מלון ויקטוריאנים שייתנו לכם את תחושת החטא המתוקה כשתבלו עם חבר/ה מהקהילה. בהמשך נראה לכם שלא חייבים להיתקע בתקופה הזו ויש בתי מלון ששמים אתכם ממש על המפה, צמודים צמודים למועדונים הכי שווים בעיר כמו למשל ה RVT.

אחרי שטעמתם קצת שממה ויקטוריאנית, נכון שיהיה כיף לצאת סיור אישי של שלושה ימים נתפר במיוחד הקהילה הגאה שמשלב תרבות, פאן ומקומות הורסים?🎉

ואי אפשר כמובן בלי ארומה היסטורית. נבקר באתרי גאווה שהקיזו עבורם לא מעט דם בעיר. מאבקים והפגנות שלא פעם גלשו לאלימות משטרתית נוכח חירוף הנפש הלהטב"י וכמובן גם נציץ לבתיהם של אייקונים כמו וירג'ניה וולף או בפסליהם האציליים של אוסקר ווילד וג'ון טיורינג.

הקהילה הגאה בלונדון
משתתף במצעד הגאווה בלונדון

בקיצור, פברואר הוא חודש שאסור לדלג עליו במיוחד אם אתם חברים בקהילה. לא רק היסטוריה כמובן, אלא גם בילויים עם אהוביכם, שתייה חריפה והרבה הרבה צבע. מה יכול להיות יותר מפנק מלהפתיע בחופשה יוקרתית בעיר הכי ידידותית בעולם? אהבתם? מוזמנים כמובן לחבב את הדף ולחכות לשבוע הגאווה של לונדון בהמשך 2018.

אהבתם? מוזמנים לחבב את העמוד😃

 

Booking.com

קבוצות מומלצות

לונדון - מסלולים המלצות וקופונים

דילים מיוחדים לאתר לונדונר

Booking.com